سئوالات رایج

1-     آیا این ساعت مچی ها اصل هستند؟

خیر. تمامی ساعت مچی های موجود در این سایت، کپی هستند(Fake یا Replica). اصطلاحا به آنها ساعتهای های کپی (High Copy) نیز گفته می شود. یعنی این ساعتهای مچی را مطابق با اصل آنها بدون هیچ گونه تفاوتی ساخته اند. به طور حتم در ساخت ساعتهای اصل از طلا، پلاتین، و یا سنگهای برلیان استفاده می شود که در ساعتهای ما بکار نرفته است. 

 

2-     سفارش ما چند روزه به دستمان می رسد؟

اگر در شهری غیر از تهران ساکن هستید از 3 روز تا یک هفته طول می کشد. البته روزهای تعطیل به حساب نمی آیند. می توانید با وارد کردن کد رهگیری پستی که ما در اختیار شما قرار می دهیم وضعیت جاری مرسوله خود را مشاهده کنید(از اینجا). ما بعد از مشاهده سفارش شما، با شما تماس تلفنی برقرار می کنیم و پس از تایید سفارش از طرف شما، سفارش شما را همان روز آماده کرده و تحویل اداره پست می دهیم.

لازم به ذکر است که قبل از ارسال به شهرستان هزینه سفارش بطور کامل دریافت می شود.

 

3-     تهران چند روزه به دستمان می رسد؟

اگر ساکن تهران هستید، بعد از ثبت سفارش شما، معمولا حداکثر تا دو روز بعد، برایتان با پیک ارسال کنیم. البته قبل از ارسال حتما با شما تماس می گیریم و بعد از تایید شما و هماهنگی های لازم برای شما ارسال می کنیم. 

4-     آدرس مغازه تان کجاست؟

فروش ما اینترنتی است. مغازه ای در جایی از شهر نداریم.

 
 5-     این ساعت مچی ها ساخت کجا هستند؟

این ساعتها ساخت هنگ کنگ و چین می باشند. البته برخی از این ساعت مچی ها دارای موتورهای ساخت ژاپن و یا بعضا سوئیس می باشند که در توضیحات مربوط به آنها نوشته شده است.

 

6-     آیا ساعت مچی ها جعبه هم دارند؟

تمامی ساعتهای فروخته شده، به همراه جعبه ارائه می شوند.

 

7-     آیا ساعت مچی ها مطابق با عکسهای موجود در سایت می باشند؟

بله. تمامی عکسهای موجود در سایت، توسط خودمان و از روی ساعتهای موجود تهیه شده اند و هرگز از سایتهای خارجی دانلود نشده اند.